SERWIS500
to w pełni zautomatyzowana, ogólnopolska platforma łącząca właścicieli pojazdów ze sprawdzonymi serwisami wymiany opon oraz warsztatami mechanicznymi. Serwis500 umożliwia kierowcom zakup opon i ich montaż w wybranym przez siebie serwisie z szerokiej sieci profesjonalnych warsztatów samochodowych.
Skontaktuj się z nami >>>
Twój sklep online z oponami osobowymi
Nowoczesna platforma pozwoli Klientom na wygodne zamawianie opon, których sam ustalisz cenę sprzedaży. Klienci mogą wybierać spośród bogatego asortymentu marek i rozmiarów i umawiać się na ich montaż w Twoim serwisie.
Kalendarz
System, który umożliwi Twoim Klientom sprawne umówienie się online na wybrany termin montażu i przypomni o zaplanowanej wizycie. Jednocześnie Ty możesz zapisywać swoich Klientów w panelu administracyjnym.
Automatyzacja powiadomień do Klientów
Klienci będą informowani o złożonych zamówieniach i rezerwacjach poprzez wiadomości mailowe i SMS-we. To My zadbamy o komunikację bez konieczności dodatkowych ustawień po Twojej stronie.
Zarządzaj depozytem Klientów
Przejrzysty system obsługi przechowalni umożliwi dobrze zorganizowaną pracę w sezonie i bezpieczne przechowywanie informacji o depozytach Klientów.
Panel administracyjny
Prosty i czytelny panel administracyjny. Zamówienia, rezerwacje i depozyty Klientów - wszystko to znajdziesz w jednym miejscu. Zaoszczędzisz swój czas i skuteczniej obsłużysz Klientów.
Przystąpienie do Platformy SERWIS500 oraz dalsze korzystanie są bezpłatne.
Dowiedz się więcej - wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą